• Profidentica - Profesjonalne Gabinety Stomatologiczne
  • Profidentica - Profesjonalne Gabinety Stomatologiczne
  • Profidentica - Profesjonalne Gabinety Stomatologiczne

Kontakt

info@profidentica.pl
+48 91-812-17-14
602-102-464
Pon.- Pi. 09:00-20:00
Sobota. 10:00-13:00
Al. Bohaterów Warszawy 100/2

Gabinety stomatologiczne ProfiDentica

to Niepubliczny Zakład Opieki Zdrowotnej znajdujący się w centrum Szczecina. Nasze gabinety powstały z marzeń i pasji lek. stom. Bernadetty Ślączki 8 lat temu. Gabinety ProfiDentica to dobrze uzupełniający się, młody i ambitny zespół.

Oferujemy pełną opiekę stomatologiczną z wykorzystaniem nowoczesnego sprzętu i najnowszych trendów w leczeniu kompleksowym małych i dużych pacjentów. Nieustannie podnosimy swoje kwalifikacje i doskonalimy umiejętności na ogólnopolskich kursach.

Pacjentów traktujemy indywidualnie, patrząc na potrzeby holistycznie i opracowując kompleksowe leczenie. Jeżeli poszukujesz gabinetu z profesjonalnym i uśmiechniętym personelem to dobrze trafiłeś!

Nasz zespół

Bernadetta Ślączka

ukończyła PAM z wyróżnieniem w 1994r. Specjalizację ze stomatologii ogólnej obroniła z wyróżnieniem w 1999r. Stomatologię traktuje jak sztukę. Jej pasją jest protetyka. W wolnym czasie tańczy i pływa. Gdyby narodziła się jeszcze raz, to również zostałaby stomatologiem.

Olga Preuss

ukończyła PAM w 2009r. Specjalizuje się w chirurgii stomatologicznej w Zakładzie Chirurgii Stomatologicznej PUM. Uczestniczka Studiów Doktoranckich w tymże Zakładzie. Gdyby nie była dentystą byłaby dobrą wróżką albo Noblistką w dziedzinie fizyki kwantowej

Dorota Margula

ukończyła PUM z wyróżnieniem z 2011r. Uczestniczka Studiów Doktoranckich w Samodzielnej Pracowni Rehabilitacji Pooperacyjnej Chirurgii Szczękowo_twarzowej Pum, gdzie w 2013r. rozpoczęła specjalizację. Hobby: motocykle, jazda rowerem, muzyka rock. Gdyby nie była dentystą byłaby psychiatrą lub komandosem GROM.

Marta Zięba

ukończyła PUM w 2011r. Zagada nawet najbardziej przestraszonego Pacjenta. Lubi współpracować z dziećmi. W wolnych chwilach gotuje, tańczy i czyta książki. Gdyby nie była dentystą byłaby szefem kuchni.

Sebastian Płotkowski

ukończył PUM w 2012r. Zainteresowania zawodowe ukierunkowuje na chirurgię stomatologiczną i endodoncję. W wolnych chwilach zwiedza świat- głównie autostopem. Gdyby nie był dentystą byłby piłkarzem FC Barcelony lub ratownikiem GOPR Bieszczady.

Aleksandra Sadłocha

geniusz zarządzania czasem i zasobami gabinetu. W jej słowniku słowo "niemożliwe" nie istnieje. Do perfekcji opanowała sztukę zaginania czasoprzestrzeni (wystarczy jej 30 min do stworzenia pełnej godziny). Gdyby nie była asystentką byłaby primabaleriną w moskiewskim balecie.

Zuzanna Gos

stanowi pierwszą linię kontaktu z Pacjentem. Swoim uśmiechem topi wszelkie lody i niweluje strach przed dentystą. Gdyby nie była asystentką byłaby Oscarową aktorką

 
 
 
 
 
Copyright © Profidentica 2013
webdesigh bp8.pl